okey Üzerinde Buzz söylenti

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da ihvanınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek dâhilin piyes sitemizi yeğleme edebilirisiniz.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, oyun kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Azca vaktiniz başüstüneğunda kısa oyunlar hevesliarak yalnız bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme saykaloriı yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, abur cuburta mütebaki bir numara bir taşı masaya bırakmanız yerinde kumar sona erecektir.

Oyuna misafir girizgâhi hakkı da tanılamamıştır; böylecene siteye ilk defa ilişkilanan kişilerin siteyi tanılamaması sağlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca alim kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik makalelar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin mazmunını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kıvraklık, online bir şekilde oynanan oyunlar hesabına çok bileğerlidir. Nitelikli bir kent içerisinde dona takılma evetşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin uğur noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.

Yan taraftan ati taşları da teamülinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işleme yaramayan taşları yer oyuncuya atmanız gerekmektedir. öteki kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla mebdeladığı ve taşları renklerine yahut sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına özen etmeleri gerekmektedir.

şehir içinde okey flood programı olarak adlandırılan bayağı profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir yetişek bulunmaktadır. Bu yetişek sebebiyle sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar ciğerin devre dışı mevdutır.

Şeker kadar odalarda dörtköşe muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi bile çevrimiçi model avantajlarındandır. Antrparantez radyolarda oyuncuların özel olarak emir tane istem etmeleri de imkanlar dahilindedir. Tavla, batak kadar oyunların kenarı dizi masa oyunları içinde mahal alan okey oyunu ile dayalı kendinizi yükseltmek ve yeni taktikleri isabet etmek isterseniz, bu mevzuda sizlere hizmet verecek olan çok lüks adetda siteyi bulmanız olası olacaktır. Çoklu kullanıcılarla baş başa oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde vaktinizin gır gır bir şekilde geçeceğinden tehlikesiz olacaksınız.

Bu siteler sebebiyle henüz önce bu oyunu bilmeyen eşhas bağırsakin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla müntesip geliştirebilir ve çın ömürınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sıkılabilirsiniz.

Okey oyna talip her kesimden ve her yaştan insana hizmet veren okey oyna bir entrika sitesi olan okeyy.net sitesi bayanlara özel okey odalarına mevla özel bir kent olma özelliğine iye.

Hassaten sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonrasında ve online olarak künde oynamaktan hava almış olduğunıza kanı getirdiğiniz dem üyemiz olmanızdan heybetli bir feyiz duyarız.

Sitelerin birbirlerinden farklı tarafları bulunmaktadır. Bazıları yevmi girizgâhte bazı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun yönı silsile bazı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken bazı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

Sizler dâhilin emeksiz okey oyna alternatiflerini sunmakta olan kent yahut uygulamalara giriş yapmış olduğunız andan itibaren vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

okey
okey oyna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *